اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

سعید شکرالهی کیست ؟ و عکس ها و بیوگرافی این شخصیت – در این نوشتار از سایت اسپندش به بررسی این چهره مدل ایرانی می پردازیم .


دنیای مدلینک صنعت زیبای هست یکی از چهره های مشهور مدلینگ سعید شکرالهی است . این شخصیت عکس های زیبای از خودش در اینستاگرام منتشر میکند گزیده ای از عکس های این مدل براتون آماده کردیم . در حال حاضر محل سکونت فعلی در شهر دبی هستش .

سعید شکرالهی

عکس اینستاگرام سعید شکرالهی

مدل 

مدل (به انگلیسی: Model) فردی است که شغلش نمایش نوعی تمثال از حالت فیزیکی بدن ایدئال انسان در حیطه هنر و تجارت و طراحی البسه است. هنر مدل معمولاً به معنی پوشیدن و نمایش لباس‌های جدید طراحی شده توسط طراحان لباس و شرکت‌های تولید پوشاک است. به افرادی که در کار خود موفق‌تر و مشهورتر هستند سوپرمدل می‌گویند. افرادی که برای نقاشی، مجسمه‌سازی، عکاسی و سایر هنرهای تجسمی الگوی هنرمندان می‌شوند نیز مدل نامیده می‌شوند. شبکهٔ فرانسوی فرانس ۲۴ بیشترین مدعیان فشن در ایران را دخترانی معرفی کرده‌است که فقط برای گرفتن «لایک» و کسب شهرت، به رایگان جلوی دوربین عکاسان می‌روند.

تحصیلات

در واقع نیازی به تحصیلات عالی ندارد.
در بسیاری از کشورهای غربی، طراحان، مدیران و دست‌اندرکاران مدل‌ها و صنعت مربوط، مدارس مخصوصی دارند. دانش‌آموختگان این مراکز در این حرفه و فن، حتی دروسی مثل آناتومی بدن انسان، طراحی با نرم‌افزار، و مدیریت را مجبورند بگذرانند.
اما خود مدل‌ها نیز گاهی تحصیلات کلاسیک را با هنر و حرفهٔ خود درمی‌آمیزند. به‌‎طور نمونه، بروک شیلدز (همسر سابق آندره آغاسی) که در سن ۱۴ سالگی بر روی جلد مجلهٔ وُگ قرار گرفت، فارغ‌التحصیل رشتهٔ زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه پرینستون است.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها