اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

یک کلیپ منتشر شده در فضای مجازی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، خبر از حضور مهناز افشار در برنامهPersian Got Talent شبکه تلویزیونی MBC Persia در استکهلم داده است و مشخص شده است که این بازیگر سینمای ایران یکی از چهار داور این مسابقه است. البته در این ویدئو، خبری از مزدک میرزایی نیست.

حضور مهناز افشار در مسابقه پرشین گات تلنت جایگزین صدف طاهریان

مهناز افشار بازیگر مطرح کشورمان در ویدئو و عکسی که از پشت صحنه مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت منتشر شده است، در کنار دو خواننده لس آنجلسی (ابی و آرش) و نازنین بنیادی (بازیگر ایرانی خارج نشین) با پوششی متفاوت قرار گرفته است و اینها یعنی او دیگر به ایران باز نخواهد گشت. احتمالاً او در این برنامه قرار است جایگزین صدف طاهریان شود؛ یعنی شخصی که صرفاً به‌خاطر چند ثانیه بازی مقابل مهناز افشار در فیلم “هیچ کجا، هیچ کس مدعی” هنرپیشگی در سینمای ایران بود و البته اصل شهرتش را حتی بیش از حضور در شبکه‌ های ماهواره‌ ای، مرهون فعالیت‌ های مجازی است.

 

 

مهناز افشار در پرشین گات تلنت

کاربری برای اطمینان از حضور مهناز افشار در مسابقه PGT به صورت مستقیم در شبکه توئیتر از او در این باره سوال پرسید اما جوابی دریافت نکرد؛ اما مهناز افشار در ذیل یکی از پست هایش در پاسخ به یکی از مخاطبانش که زیبایی او را در برنامه Persian Got Talent ستوده بود با درج گل و شکلک خجالت، این حضور را تلویحاً تأیید کرد.مهناز افشار بعد از جریان شکایت طلبه مازندرانی که حکم احضارش به دادسرا صادر هم شده بود، بارها گفته بود که به ایران برمی گردد.

من به وطنم به یک دلیل بزرگ بر می گردم. مادر من آن جا نفس می کشد، پدر من آن جا خاک است، از همه مهمتر ریشه من آنجاست!

جمله ی بالا را  مهناز افشار همین چند ماه پیش و در گفتگوی اینترنتی با فریدون جیرانی گفته بود. اما حتی برای اکران فیلم قسم هم به ایران نیامد. حالا هم که با منتشر شدن خبر مشارکت مهناز افشار در برنامه پرشین گات تلنت به عنوان داور، بازنگشتن او به ایران قطعی است.

کلیپ حضور مهناز افشار در برنامه پرشین گات تلنت

ویدئویی که از آن صحبت شد را می توانید در زیر ببینید و دانلود کنید.

دانلود کلیپ

انگشت خود را چند ثانیه بر روی لینک دانلود بالا نگه دارید تا یک پنجره باز شود (اگر با کامپیوتر هستید بر روی لینک راست کلیک کنید)، سپس بر روی save link یا Download link ضربه برنید تا دانلود شروع شود . 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها