اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

دانلود فیلم زایمان طبیعی از نمای روبرو بدون سانسور 

به طور متوسط تنها ۵ درصد از مادران در تاریخ دقیق زایمان می کنند; و اکثرا یک هفته زودتر و یا دیرتر از تاریخ مشخص شده زایمان خواهند کرد. بارداری طبیعی می تواند بین ۳۸ تا ۴۲ هفته طول بکشد; در ادامه فیلم زایمان طبیعی انسان از روبرو قرار گرفته است


زایمان

زایمان اوج دوران بارداری یک زن است که شامل خارج شدن یک یا چند نوزاد از رحم مادر است. زایمان طبیعی روشی از زایمان با «تکنولوژی پایین» است. در این روش فرد اجازه می‌دهد که طبیعت انسان کار خود را در زایمان انجام دهد. برخی از زنان تصمیم می‌گیرند که هنگام زایمان از هیچ دارویی استفاده نکرده و به جای آن برای کاهش دردشان از روش‌هایی مانند تمدد اعصاب یا کنترل تنفس استفاده کنند. در زایمان طبیعی مادر کنترل بدن خود را در دست می‌دهد؛ البته به هنگام زایمان یک فرد همیار نیز او را به آرامی برای پشت سر گذاشتن مراحل زایمان راهنمایی و حمایت می‌کند.

زایمان,زایمان طبیعی,عکس های زایمان طبیعی,فیلم زایمان طبیعی,عوارض زایمان طبیعی,ترشحات نشانه زایمان,انقباضات زایمان,انقباضات رحم,شروع علائم زایمان,اوج بارداری زن

علائم شروع زایمان

زنانی که برای اولین بار باردار می‌شوند معمولاً نگران شروع زایمان خود هستند; ممکن است هر انقباضی را به عنوان شروع زایمان فرض کنند و سریع به بیمارستان مراجعه کنند; با شناختن علائم شروع زایمان که در کلاس‌های آمادگی برای زایمان آموخته‌اید یا پزشک برای شما توضیح داده است; می‌توان از نگرانی‌های زایمان کم کرد.

زایمان,زایمان طبیعی,عکس های زایمان طبیعی,فیلم زایمان طبیعی,عوارض زایمان طبیعی,ترشحات نشانه زایمان,انقباضات زایمان,انقباضات رحم,شروع علائم زایمان,اوج بارداری زن

مادر باید بداند که معمولاً از زمان شروع علائم زایمان تا زایمان; ممکن است نزدیک به ۲۰ ساعت طول بکشد.

برخی از علائم نشان‌دهندۀ شروع فرایند زایمان در زیر آمده است:

انقباضات زایمان:

انقباضات رحم, اولین و واضح‌ترین نشانۀ شروع زایمان است; این انقباض‌ها مانند دردهای شدت‌یافتۀ عادت ماهانه است.

احتمالاً انقباضاتی را در طول بارداری; و به خصوص در اواخر آن داشته‌اید که این انقباضات بدون درد در طول بارداری; انقباضات براکستون هیکس؛ Braxton hicks نامیده می‌شود و در واقع نشانۀ زایمان به حساب نمی‌آید.

وقتی این انقباض‌ها منظم و شدت آنها بیشتر شده باشد و بیشتر از ۳۰ ثانیه طول بکشد; می‌تواند نشان‌دهندۀ شروع فاز اول زایمان باشد.

با پیشروی زایمان، تعداد انقباض‌ها بیشتر، طولانی و قوی‌تر می‌شود; تا زمانی که هر انقباض ۳۰ تا ۹۰ ثانیه طول ‌کشید و فاصله بین هر انقباض به پنج دقیقه رسید; شما وارد فاز اول زایمان شده‌اید و بهتر است به بیمارستان مراجعه کنید.

نیازی نیست نگران باشید, زیرا تا خارج شدن نوزاد هنوز چند ساعت فرصت دارید.

زایمان,زایمان طبیعی,عکس های زایمان طبیعی,فیلم زایمان طبیعی,عوارض زایمان طبیعی,ترشحات نشانه زایمان,انقباضات زایمان,انقباضات رحم,شروع علائم زایمان,اوج بارداری زن

ترشحات نشانه زایمان:

در طول دوران بارداری; مخاط دهانۀ رحم یا پلاگ موکوس در دهانۀ رحم ایجاد می‌شود.

این مخاط درست قبل از شروع درد‌های زایمان; یا ابتدای آن شروع به خارج شدن می‌کند و شما آن را به صورت ترشحات صورتی; چسبنده و ژله‌مانندی مشاهده خواهید کرد.

رنگ صورتی این ترشح به دلیل خون‌آلود بودن آن است و طبیعی است که مایع مخاطی با خون آغشته شود.

اگر خونریزی بیشتر باشد; می‌تواند نشان‌دهندۀ این باشد که مشکلی وجود دارد و باید بلافاصله با پزشک یا بیمارستان تماس گرفته شود.

این ترشحات نشان می‌دهد که دهانۀ رحم در حال باز شدن و زایمان در حال آغاز یا پیشرفت است; در برخی موارد; ممکن است با شروع انقباضات زایمان، چنین ترشحاتی در زنان باردار وجود نداشته باشد.

پاره شدن کیسه آب:

امکان دارد کیسۀ آب که محافظ جنین است; قبل یا هنگام زایمان پاره شود; پاره شدن کیسۀ آب به معنی آغاز زایمان است; اگرچه پاره شدن کیسۀ آب در میانۀ بارداری ممکن است به دلیل مشکل دیگری باشد; ولی در هفته‌های آخر بارداری خروج هر گونه آب از واژن می‌تواند به معنی پارگی کیسۀ آب باشد; که یکی از علائم شروع زایمان است.

کیسۀ آب معمولاً با پیشرفت زایمان پاره می‌شود; اما در برخی موارد که این کیسه هنوز پاره نشده است; پزشک برای پیش بردن زایمان; کیسۀ آب را پاره می‌کند.

درصورتی‌که پارگی کیسۀ آب; پیش از شروع درد زایمان اتفاق بیفتد, بهتر است به بیمارستان مراجعه کنید.

درد لگنی و کمردرد:

ممکن است قبل یا با شروع فاز‌های اولیۀ زایمان در ناحیۀ پایین کمر; لگن و محدودۀ مقعد احساس فشار و درد داشته باشید; شروع این درد و فشار می‌تواند نشان‌دهندۀ نزدیک شدن به زایمان یا شروع شدن فاز اول آن باشد.

فیلم زایمان طبیعی از روبرو بدون سانسور

در ویدئوی زیر فیلم زایمان طبیعی انسان از روبرو بدون سانسور را مشاهده می کنید

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها